Наші послуги

Гартування скла

Для своїх виробів ми використовуємо скло европейської якості , спеціальне для гартування. Найбільший розмір суцільного скляного полотна – 3210*2250мм, найменший – 450*450мм. Товщина скла може бути 4, 5, 6, 8,10 або 12мм. Можливе використання скла, тонованого в масі (кольори бронза, графіт, синє). Також надаємо послугу гартування вашого скла. Найбільший розмір суцільного шматка: 2400х3600мм.

Молірування (гнуття) скла

Вигнути можна скло з шириною дуги не менше 700мм. При цьому радіус вигину скла буде не менше 1200мм, тобто вигин дуже плавний. Його вдало використовують у фасадах будівель, дахах, куполах, перегородках. Наше обладнання дозволяє виготовляти скло тільки з правильним радіусом, тобто рівномірно вигнуте. Скло гнеться тільки в одному напрямку, зробити його, наприклад, хвилястим не вдасться.

Порізка скла

Ми надамо склу саме ту форму, яка Вам потрібна: прямокутник, ромб, круг, овал, трапеція, радіусні трикутники та трапеції, притуплення та заокруглення кутів — будь-яка форма по вашому шаблону, кресленню, малюнку. Ми НЕ робимо абразивну порізку скла.

Свердління отворів

Ми зробимо необхідну кількість отворів у склі точно по вашому кресленню, шаблону, малюнку. При необхідності гатрування скла з отворами – професійно проконсультуємо. Діаметр отвору не може бути меншим за товщину скла. Кожен отвір обробляється фаскою 1мм (зенкування), завдяки чому притуплюється гостра кромка і значно зменшується вірогідність тріскання скла протягом гартування. Найменша відстань від отвору до кромки скла має бути не менше подвійної товщини скла. Велика кількість отворів та великий діаметр отвору можуть привести до тріскання скла в печі протягом гартування.

Фрезерування отворів

Технологія фрезерування використовується при необхідності зробити у склі отвори великого діаметру, наприклад отвори під розетки для кухонного фартуху. Для скла, що потребує гартування, наступним невід′ємним етапом є зенкування отворів (притуплення гострої кромки).

Обробка кромки

Ми обробляємо скло по європейських стандартах, тому кожен наш виріб має єврокромку. Це шліфована кромка із фаскою 1мм, яка, завдяки притупленню гострих кутів, значно знижує вірогідність тріскання скла при гартуванні. Незалежно від складності форми ми обробимо кромку виробу потрібним чином. Ми НЕ робимо заокругленої кромки.

Фотодрук

Сучасна технологія фотодруку дозволяє наносити яскраві, різнокольорові, неповторні фотографіїі та малюнки. Фотодрук наноситься безпосередньо на скло, за допомогою спеціального пристрою. Процес нанесення, більш за все, нагадує роздрук на принтері. Поверхня фарби після застигання має шороховастість (трохи схожу на піскоматування), тому зі зворотньої сторони скло вкривається фарбою і, за необхідністю, захисною плівкою. Це робить виріб надійним та довговічним. Якщо не наносити захисного шару сріблястої фарби, то малюнок буде напівпрозорим, наче вітраж.

Тріплексація скла гартованого

Тріплексація – це нанесення на скло шару полімеру, що дозволяє тримати шматки скла вкупі при пошкодженні виробу, значно зміцнює стійкість багатошарового скла до великої ваги та ускладнює несанкціоноване проникнення крізь засклений фасад (вітрину). Залежно від виду та призначення виробу ми обираємо тип тріплексу та кількість шарів нанесення. Радимо при необхідності використання тріплексу звернутись за консультацією до менеджера або безпосередньо на виробництво. Тріплекс використовується для посилення та зміцнення таких виробів, як підлога, дах, перила. Його ще називають напівброня. Не зважаючи на те, що тріплекс називають заводським, заливним, плівковим, технологія його трохи складніша, ніж здається. Шар тріплексу (рідини) наноситься на скло, після чого застигає під ультрафіолетом протягом 48годин. Тому «відмотати від рулону» потрібну Вам кількість тріплексу не вдасться – кожен виріб обробляється індивідуально.

УФ-поклейка

Цей різновид склеювання скляних поверхонь використовується для скляних коробів тощо. Спеціальна клєюча рідина наноситься на частини виробу, після чого під ультрафіолетовими променями вона кристалізується, забезпечуючи надійне поєднання.

Піскоматування

Технологія піскоматування має наступні етапи. Скло потрібного розміру та форми, з усіма необхідними отворами гартується в печі. Після чого струменем малесеньких піщинок під великим тиском збивається частина верхнього шару скла. На шороховатість з боку обробки наноситься шар гідрофобного лаку. Це перешкоджає потраплянню на скло відбитків пальців та полегшує догляд за ним. Матування буває суцільним (матоване скло, сатин, піскоструй) або частковим (художнє піскоматування). Завдяки технології художнього піскоматування можливе нанесення на скло цілих картин. Обрати малюнок можна з нашого каталогу або замовити перенесення на скло візерунку зі шпалерів чи плитки.

Фарбування

До найпоширенішого виду фарбування відноситься нанесення спеціальних фарб – RAL(Lacobel) – на скло, які після висихання додатково вкриваються захисною плівкою. Кольори при цьому дуже яскраві і стійкі, вони не вицвітають з часом. Ви можете обрати колір з розкладки кольорів та подивитись як обраний Вами колір виглядатиме крізь скло звернувшись до нашого менеджера, в кожному з магазинів “Епіцентр” міста Львова. Технологія RALу є дуже поширеною для використання в інтер′єрі — столи, полички, шафи-купе (замість дзеркала), двері шафок, підвіконня, скляна підлога – це тільки мала частина можливостей його використання.

Послуги з обслуговування

Попередні заміри (консультація)

При замовленні виробу разом із монтажем, виїзд майстра на заміри є обов′язковим. Ми несемо відповідальність за надійність виготовленого виробу (конструкції) та якість монтажу. Після гартування, зробити вирізи на склі вже не вдасться. Якщо виготовлений по ваших кресленнях виріб потребуватиме встановлення, може статись, що через помилку при замірах або створенні креслення, наші майстри не зможуть правильно встановити конструкцію. Похибка у 3-5мм може стати причиною переробки виробу. До того ж, щоб точно оцінити обсяги монтажних робіт та розробити надійну конструкцію (наприклад дах, підлога, сходи, перила або будь-яка конструкція із використанням металевого каркасу), майстер має подивитись із чим прийдеться працювати – з чого підлога, стіни, який їх стан. Так, будь-яка скляна конструкція не може кріпитись до гіпсокартонової, газобетонної та іншої ненесучої стіни, потрібне посилення за допомогою металевої рейки чи труби. І таких тонкощів безліч. При необхідності консультації разом із простими замірами достатньо попередити про це менеджера і до Вас приїде досвідчена людина з великою кількістю зразків скла, фурнітури, пропозиціями різноманітних конструкцій та різновидів виконання виробу, фотографіями виконаних робіт. Він швидко і в доступній формі розкриє всі нюанси і запропонує найкращий варіант.

Монтаж

По бажанню замовника ми виконуємо монтаж виготовленого виробу. При цьому, стандартний строк виготовлення замовлення може бути збільшений, залежно від складності робіт. Обов′язковим етапом монтажу є попередні заміри. Це дозволяє уникнути помилок та похибок як при виготовленні виробу, так і при його встановленні. Тому, при замовленні виробу, бажано одразу обумовити необхідність монтажу. Будь-який монтаж скляної конструкції вважається складним, тому ми завжди пропонуємо комплекс послуг (заміри, виготовлення виробу, монтаж).

Доставка

Будь-який виріб, замовлений без монтажу, після виготовлення зберігається на складі, що знаходиться за адресою м.Львів, вул.Шевченка 313 (Рясне-1). Ви можете забрати замовлення безпосередньо на виробництві, замовити доставку по Львову або скористатися послугами служби вантажоперевезень. При цьому, обов′язковими будуть додаткові витрати на упаковку скла (гофрований картон для маленьких виробів або спеціальний ящик для дверей, душових тощо) та на оплату вартості перевезення згідно тарифів вантажоперевізника.

Нам довіряють

Якість не на словах а на ділі!