Душові кабіни

Душові кабіни виготовляються з різних матеріалів, однак найбільш розповсюдженим та зручним є скло. Переваг у використанні душових кабінок зі скла дійсно багато:

  • Здатність підлаштуватися по розміру і розташуванню саме до вашої ванної кімнати. Виготовлення під замовлення гарантує, що душова вдало і зручно розміститься навіть у найменшому приміщені, в будь-якому куточку оселі;
  • Надійність та безпечність. Точність замірів, безпечність та надійність конструкції (до ударів, корозії, пари, дуже високих або занадто низьких температур) підтверджено багатьма роками досвіду. Для душових ми використовуємо гартоване скло товщиною 8мм, яке відрізняється від звичайного силікатного скла підвищеною стійкістю до різких перепадів температури, а у випадку руйнування розсипається на дрібні безпечні частинки, які не несуть загрози життю чи здоров′ю користувачів;
  • Гарний зовнішній вигляд. Скло має гарний естетичний вигляд і візуально надає ванній кімнаті ефект легкості та просторості. Скляні душові добре поєднуються як із класичним, так і з сучасним інтер′єром. А безліч варіацій скла та фурнітури дозволять створити унікальний елемент декору.

Так, наприклад, скло може бути просте прозоре, тоноване (кольори бронза, графіт, синє), суцільно поматоване (відтінок скла буде залежати від типу його тонування, кольорів оформлення та освітлення кімнати), частково поматоване (художнє піскоматування). Ознайомитись із варіантами готових малюнків Ви зможете в каталозі художнього піскоматування. При необхідності можливе перенесення будь якого малюнку на скло, наприклад відтворення візерунку з плитки ванної кімнати. Малюнок може мати матову основу і прозорий візерунок, або навпаки більшість площі буде прозора, а малюнок – непрозорий, матований. Фурнітура може бути глянцева, матова (сатин) та у золотому виконанні. Для глухих (фіксованих) частин конструкції передбачено три види кріплень: металевий швелер (вздовж стін та підлоги), клемний профіль (для фіксування скляної глухої частини, що є несучою) та невеличкі прямокутні кріплення ( 4-5шт залежно від висоти душової):

  • Легкий догляд. Скло – вологостійкий матеріал, який не потребує спеціального догляду. Найчастіше достатньо звичайного засобу для миття скла та паперового рушнику (мікрофібрової ганчірки);
  • Доступність. Різноманіття видів скла, його обробки, прикрашання, типів фурнітури, конструкції та комплектації виробу дозволить підібрати варіант, що задовольнить людей з різним рівнем достатку.

Існує безліч варіацій конструкції душової. Найпоширеніші з них:

  • В ванній кімнаті вимурована ніша, вхід в яку потрібно засклити.

Залежно від ширини та висоти проєму така скляна душова може мати одну відкривну частину, дві відкривні стулки, одну фіксовану та другу відкривну, одну фіксовану частину. Для фіксованих частин обов′язковим є наявність штанги, що приєднує вільний верхній кут глухої частини до стіни (або скла) і забезпечує надійність конструкції. Штанги можуть бути кутові (до найближчої стіни, кут 45) та до паралельної стіни (під кутом 90 до скла). Інколи під душову відокремлюють кут кімнати. Для цього роблять перегородку з, наприклад, двох відкривних скляних дверей. Це, в поєднанні з двома стінами кімнати, утворює приміщення трикутної форми. В цьому випадку використання світлого прозорого скла підійде якнайкраще, бо зовсім не зменшіть візуально розмір кімнати;
кутова душова. Згідно побажань замовника душова може мати дві скляні стіни, що відгородять частину приміщення, відокремлять її але залишать відчуття світла та простору. Скляні елементи можуть поєднуватись під кутом 90 та 135. Скло може бути гнуте, що дозволить досить точно відтворити форму піддону. Душова може мати дві, три та більше граней. Це створює ефект дорогоцінного каменю, що виблискує гранями під променями світла.

Скляні душові можуть бути встановлені як на ванну, піддон, металевий поріг, так і приєднуватись безпосередньо до підлоги (за умови мурування останньої під кутом для нормального водовідведення). Також поширеним є встановлення скляної перегородки безпосередньо на ванну. Для цього висоту виробу зменшують до 120-150см, одну частину фіксують, другу лишають відкривною. Щільність конструкції забезпечують спеціальні силіконові напівпрозорі ущільнювачі. Вони можуть надягатись на скло (при використанні кріплень замість клемного профілю) або бути встановлені разом зі швелером. Якщо рухома частина відкривається з боку глухої або на куті, не від стіни (стик скло до скла), то використовується магнітний ущільнювач.

Наші вироби