Інше, каталог зображень піскоматування

Використання скла в інтер′єрі набуває все більшого розповсюдження. Достатньо Вашої уяви та майстерності спеціалістів, щоб відтворити свої мрії у склі. Малюнки на склі – яскраві, кольори – не вицвітають, догляд – неймовірно легкий, надійність і безпечність скла та фурнітури – гарантована. Тому, якщо не знайшли те, що цікавить, у існуючому переліку виробів – це не означає, що таке неможливо виготовити. Звертайтеся, запитуйте – скло чудовий сучасний функціональний інструмент дизайну інтер′єру.

Окрім всіх раніше названих виробів, скло також використовують для захисту та прикрашання камінів, при необхідності заміни скла в духовці, поличок в холодильнику, при бажанні прикрасити бра неповторним малюнком, зробити в дверях скляні вставки з надійного гартованого скла, прикрашеного розписом. Також ми виготовляємо акваріуми, скляні короба, автомобільне скло, гнуті вироби, такі як куполи, фасади, перегородки, перила, дверцята шафок.

Завдяки велокому різноманіттю видів скла, його товщини, форми та можливостей оздоблення фарбами (УФ – фотодрук, RAL), візерунками (художнє піскоматування, малюнки дивіться в Каталозі), використання скла буде не тільки раціональним рішенням, а й тішитиме очі привабливим виглядом.