Iнтер′єр

Скло в дизайні інтер′єру стали використовувати вже на початку минулого століття. З тих пір застосування скла в дизайні приміщень отримало надзвичайну популярність і на сьогодняшній день скляні конструкції можна зустріти в громадських та житлових приміщеннях дуже часто. Скляний дизайн підходить для будь-якого інтер′єру і при вмілому його підборі та вдалій роботі майстра він буде виграшно виглядати в будь-якому приміщенні, незалежно від його розмірів і призначення. В наш час застосування скла в інтер′єрі стало майже стандартом, адже безліч сучасних і традиційних стилів дизайну охоче підтримують присутність скла. Більше того, в стилях дизайну, як, наприклад, хай-тек, скло часто виступає основним будівельним і оздоблювальним матеріалом, що збільшує його роль в оформленні приміщення.

Існує безліч варіантів використання скла в інтер′єрі. А все завдяки поєднанню двох найважливіших умов дизайну:

  • Надійність. Скло використовується здебільшого гартоване. Воно стійке до ударів, високих та низьких температур, може витримати велику вагу.

До того ж, навіть у критичній ситуації, коли скло пошкоджується, воно розсипається на невеличкі негострі шматочки, якими майже не можливо поранитись. Тому скло часто використовують для захисту чогось вишуканого, ексклюзивного. А завдяки прозорості та ефекту поглиблення зображення воно стає просто незамінним, коли потрібно, наприклад, захистити дерев′яний стіл з дорогих порід дерева. Ви зможете перешкодити руйнуванню цінних речей, запобігти потраплянню на них вологи та бруду. Так робочу область кухні можна прикрити скляним фартухом. Це дозволить закрити шпалери або художній розпис стіни від впливу вологи, пари, від забруднення впродовж приготування їжї. Вам вже не потрібно буде слідкувати, чи не бризнули Ви на стіну кип′ятком, або переживати, що випадково вдарили по ній посудом. А прибирання такої поверхні взагалі миттєве. Побризкати рідиною для миття скла, протерти ганчіркою і все – клопоти скінчились. Скляне підвіконня також значно полегшить хатні клопоти, бо швидкість прибирання просто неймовірна. Використання яскравих кольорів, фотодруку та художнього піскоматування зробить підвіконня ще й неповторним елементом декору. Шафки зі скла надійно захистять найдорожчі речі, будь то нагороди за досягнення чи подарунки рідних. І при цьому не заважатимуть милуватись ними кожен день;

  • Яскравість та різноманітність. Сучасні технології дозволяють надати склу саме ту форму та колір, що Ви схочете.

Скло може бути прозорим і мати при цьому різні відтінки — бронза, графіт, блакитне. Можна перешкодити потраплянню світла крізь нього, використавши суцільне піскоматування поверхні. Художнє (часткове) піскоматування (див. Каталог художнього піскоматування) та фотодрук дозволяють перенести на скло будь-який малюнок — невідомі країни, неймовірні світанки, фотографії з найдорожчими спогадами, все , що підніматиме настрій і тішитиме очі кожного дня. Так, наприклад, фартух із нанесенням кольорового малюнку стане яскравою родзинкою інтер′єру. Можна продовжити скляну смужку по всьому периметру кімнати і милуватись цілою панорамою гірського або морського пейзажу. Продовжити малюнок з фартуху на кухонний стіл, радіатор, підлогу, шафки. Вдало підібрана підсвітка оживить малюнок, додасть сонця й світла або навпаки створить романтичну напівтемряву. Якщо прикрасити одну зі стін невеличкої кімнати фотодруком із перспективою (малюнком коридору, тунелю, мосту, старовинної вулички, лісової галявини), то приміщення здаватиметься набагато більшим, просторішим, світлішим. Скляні панно, фальш-вікна, картини та шафи-купе із використанням фотодруку, пофарбування в один колір, художнього піскоматування, напівпрозорого фотодруку, шовкографіїї — це лише невеличка частина того, що ми можемо втілити в життя. Скляні поверхні – ідеальний матеріал для здійснення Ваших найсміливіших мрій.

Наші вироби