Дзеркала

Дзеркало – необхідний елемент будь-якого інтер′єру. Воно є незамінним у вітальні, передпокої, спальні, коридорі, ванній кімнаті. І річ не тільки у функціональності дзеркала, а й у здатності значно розширити простір та стати родзинкою декору кімнати, її прикрасою, цікавим декоруючим елементом. Дзеркала можуть бути з візерунками, фігурами, орнаментами нанесеними піскоструменем (див. Каталог художнього піскоматування). За допомогою дзеркал можна вирішити проблеми з малою площею кімнати, візуально її збільшивши. Розмістивши дзеркало біля вікна або прикріпивши з обох боків світильники, Ви вирішите проблему з недостатнім освітленням. Дуже популярним є використання дзеркал у шафах-купе. Дзеркальні дверцята мають велику площу і візуально значно збільшують кімнату, а використання художнього піскоматування надасть кімнаті цікавинки та загадковості. Можна відтворювати цілі картини на дзеркалі, втілюючи у простому елементі меблювання свої мрії.

Все частіше дзеркало використовують у міжкімнатних дверях та перегородках. Так як дзеркало виготовляється з негартованого скла товщиною 4мм, то для використання його в дверях необхідна надійна основа. Найчастіше беруть або два дзеркала та склеюють між собою, або дзеркало та скло (товщиною 6мм). Дзеркало може бути із срібним покриттям, або мати бронзовий відтінок (це ніяк не позначиться на якості відображення). До того ж, ми надаємо послугу збиття емальгами та нанесення замість неї піскоматування. Цей метод використовується, наприклад, при необхідності встановлення освітлення за дзеркалом. Обмежень по формі для дзеркала немає – круг, овал, трапеція, будь-що по вашому шаблону. Дзеркало – закордонної якості і має кромку згідно європейских стандартів.

Використання дзеркал доречне в будь-якому житловому приміщенні, а також офісі, готелі, торгівельно-розважальному комплексі. А його декоративні властивості у поєднанні з функціональністю роблять дзеркало незамінним атрибутом облаштування оселі.

Наші вироби