Кухонні фартухи

Найважливіша кімната вдома для кожної людини — це кухня. Тут починається і закінчується день, в атмосфері затишку і тепла, з ароматним чаєм або міцною кавою. Тому надзвичайно важливо, щоб кухня була затишною та тішила очі гарним модним дизайном. Допомогти у створенні відповідної атмосфери, надати кухні індивідуальності, яскравості допоможе скляний фартух. Ця модна тенденція швидко поширюється серед цінителів краси та практичності.

Скляний фартух володіє багатьма властивостями плитки, а в деяких випадках перевершує її: його легко очистити від забруднень, а жар від плити і волога біля раковини ніяк не позначаться на його зовнішньому вигляді. Догляд за фартухом настільки простий, що в це важко повірити. Побризкати рідиною для скла та протерти ганчіркою. І все – клопоти скінчились. Єдине, що не можна використовувати для очищення скла – це абразивні (порошкоподібні) миючі та чистячі засоби. До того ж, для виготовлення фартухів ми використовуємо спеціальне гартоване скло товщиною 6мм. Воно в п′ять разів міцніше звичайного і не пошкодиться навіть якщо відчутно вдарити його посудом. Для скляних фартухів ми використовуємо найновіші розробки. Ультрафіолетовий фотодрук набагато кращої якості, ніж плівковий. Нанесення більше схоже на роздрук принтером на склі. А захисний шар фарби, запобігатиме пошкодженню зображення, протягом використання. Зроблений точно по ваших розмірах, із отворами під розетки, полотенцетримачі, труби, скляний фартух служитиме багато років і не втратить яскравості кольорів, цілісності малюнку.

Фартух може бути виготовлений зі звичайного прозорого скла або з тонованого (відтінки бронза, графіт, синє). Найчастіше він використовується для класичної кухні, щоб захистити шпалери або художній розпис стіни. Гарним доповненням такого фартуху стане суцільне або часткове (художнє) піскоматування. В поєднанні з підсвіткою воно перетворить фартух на витвір мистецтва. Візерунки та картини для цього виду прикрашання фартуху дивіться в Каталозі художнього піскоматування. Для прозорого фартуху може бути використаний тільки один вид монтажу – із використанням точкових кріплень. У склі робляться отвори потрібного діаметру, кріплення закриваються декоративними кришками – матовими, глянцевими, під золото, різного розміру, найчастіше округлої форми. Також точкові кріплення використовуються при недостатній рівності стін.

Ще один з видів фартухів — це нанесення суцільного кольору зі зворотньої сторони скла. Ми маємо великий вибір яскравих кольорів.

Найбільш популярним є фартух із нанесенням кольорового малюнку. При цьому використовується технологія ультрафіолетового фотодруку. Фотодрук на склі – це нові можливості прикрасити і оновити інтер′єр вашого дому без суттєвих змін. Малюнок може бути будь-який — улюблене місце відпочинку, невідомі країни, неймовірні пляжі, гори, озера, водоспади, фотографії близьких, домашніх улюбленців, макроз′ємка, футуристичні малюнки або старовинні картини відомих митців (дивіться безліч зображень на www.shutterstock.com). Весь світ може розміститись на робочій області вашої кухні. По бажанню малюнок з фартуха може плавно переходити і на столешню, кухонний стіл, радіатор, утворюючи єдиний оригінальний ансамбль. Панорамні фотографії краєвидів можна розмістити по всьому периметру кімнати, створивши ефект об′ємного зображення. Або продовжити малюнок з фартуху по всій стіні. Фарбований фартух може бути змонтований на точкові кріплення або рідкі цвяхи. При монтажі на рідкі цвяхи фартух, при тій самій надійності, виглядатиме цілісною картиною, металеві кріплення не відволікатимуть від самого зображення.

Скляний фартух вдало доповнить інтер′єр, стане прикрасою вашої кухні. Це стильне, сучасне, модне рішення, а головне — служитиме Вам багато років.

Наші вироби