Скляні підвіконня і полички

Скляні підвіконня дуже гармонійно виглядають в інтер′єрі житлових приміщень, офісів, торгівельно – розважальних комплексів. Вони зручні у використанні і неймовірно прості в прибиранні. Гартоване скло витримує значну вагу, стійке до вологи та перепадів температур. А велике різноманіття видів скла та яскравих кольорів, у які його можна пофарбувати, не залишить Вас байдужим. Підвіконня можуть бути виконані зі звичайного прозорого скла, тонованого (відтінки бронза, графіт, синє), прикрашені малюнками та візерунками із використанням технології художнього піскоматування (див. Каталог). Дуже поширеним є нанесення суцільного яскравого кольору – лакобелю. Також, можливе нанесення на скло підвіконня, будь-якого кольорового зображення, що може продовжувати малюнок фартуху на кухні, візерунок гардин кімнати, картин на стінах.

Скляні полички – це один з найпопулярніших елементів інтер′єру. Вони будуть доречні в будь-якому дизайні — від класичного до ультрасучасного (хай-тек). Гартоване скло, що використовують для скляних поличок, стійке до ударів, вологи, пари, дуже високих та низьких температур. До того ж догляд за ними неймовірно легкий. Немає ніяких обмежень у використанні скляних поличок. Вони можуть бути встановлені в ванній кімнаті, кухні, вітальні, навіть на вулиці. Завдяки прозорості, скло пропускає світло і навіть велика кількість скляних поличок у приміщенні не зробить його візуально меншим, відчуття простору залишиться. Речі, покладені на такі полички наче висять у повітрі, а гра світла від ламп додає кімнаті загадковості.

Скляні полички можуть бути виготовлені зі скла товщиною від 4 до 12мм будь якої форми, мати відтінки бронза, графіт та синій, бути поматовані (суцільне піскоматування), або прикрашені частковим матуванням (художнє піскоматування, обирайте зображення у каталозі), мати суцільний яскравий колір (RAL) або кольоровий малюнок – фотодрук. До того ж різноманітний вибір кріплень та кронштейнів дає широкий простір для дизайнерських рішень.

Наші вироби