Скляні столи

Скляні столи є дуже популярними для використання як у сучасних стилях дизайну, так і в класичних. Столи зі скла прості і зручні в обслуговуванні. Вони не збирають пил (особливо якщо основа виконана з металу), легко миються і при цьому чудово виглядають завдяки гладкості та візуальній легкості. Це дозволяє скляному столу стати не тільки прикрасою кухні, вітальні, а й гарним помічником у підтримуванні чистоти. Виготовлений під замовлення, стіл буде абсолютно точно відтворювати ваші задумки. Може мати будь-яку форму, товщину скла від 4 до 12мм, бути прозорим, частково матованим (перенесення на скло фотографій і навіть цілих картин технологією художнього піскоматування), із суцільним матуванням, із відтінком (бронза, графіт, синє), із нанесенням будь-якого кольорового малюнку – фотодрук.

Розмір та форма столу обираються залежно від розмірів кімнати та згідно існуючому інтер′єру. Наприклад, круглий або овальний скляний стіл підійде власникам великої кімнати. Для маленького і вузького приміщення ідеальним варіантом стануть продовгуваті прямокутні скляні столи, або журнальний столик. Обсяги використання скляних столів не обмежені нічим. Ви можете зробити скляною робочу область кухні, обідній стіл, барну стійку. Дуже елегантно виглядають скляні столи у салонах краси, готелях, ресторанах. Велике поширення вони отримали для використання в громадських установах та приймальнях офісів. Використання звичайного прозорого скла стане лаконічним завершенням офісного дизайну і підкреслить високий статус компанії і безумовно гарний смак.

Існує безліч варіантів конструкцій столу. В одному випадку основа та ніжки робляться з металу, пластику чи дерева, а зверху кладеться скло. Наприклад, старовинний стіл з цінних порід дерева буде надійно захищений склом від руйнування протягом використання, і при цьому його прозорість дозволить бачити неповторний візерунок дерев′яної поверхні. У кафе часто роблять столи зі спеціальним пазом, в який кладеться гартоване скло. При цьому товщина скла може бути мінімальна і надійність конструкції гарантована. Скло для такого столу може мати суцільний яскравий колір (нанесення RALу) або різнобарвний малюнок (будь-яка фотографія, векторне зображення).

Другим поширеним видом є скляний стіл на металевих ніжках (з нержавіючої сталі). Він може мати одну поличку, до якої приклеюються металеві флянці, а вже в них вставляються ніжки, або мати другу поличку. Вона найчастіше робиться з тоншого скла і може кріпитись до ніжок (будуть отвори у склі) або до верхньої полички (за допомогою флянців). Завдяки великій кількості варіацій самого скла та методів його прикрашання полички можуть бути однакові або виглядати зовсім по різному. До того ж, скляний стіл може повторювати елементи декору кімнати. Наприклад, продовжити кольоровий малюнок фартуху, скатертини, гардини. За допомогою технології художнього піскоматування можна перенести будь-який малюнок з вашого інтер′єру на стіл, чи то буде візерунок зі шпалерів або плитки, чи відтворення художнього розпису стін.

Наші вироби