Маятникові двері

Маятникові двері мають ряд переваг перед відкривними дверима, передусім, у тому, що відкриваються в обох напрямках та не потребують рами. Це, в свою чергу, розширює спектр їх застосування та дозволяє створювати велику гаму комбінацій з елементами глухих частин. Якщо проєм великий, то бокові і верхні фрагменти роблять глухими і нерухомо кріплять в підлогу, стіну, стелю. Відкривна частина кріпиться в підлогу та стелю (або скляну фрамугу). Комплектуватися двері такого типу можуть підлоговим або навісним замком. Фурнітура фірми Haideli виконана з нержавіючої сталі, її надійність неодноразово підтверджено протягом 5 років співпраці.

Конструктивно всі маятникові двері встановлюються із дотягувачем – спеціальним пристроєм, який керує закриванням та фіксує двері у середньому положенні. Сучасні дотягувачі мають дуже цікаву функцію: при відкриванні на певний кут, стулка фіксується у відкритому положенні як назовні, так і всередину. Легким рухом стулка виходить з фіксації. Це додає ще одну суттєву перевагу.

Для дверей типу “маятник” застосовують гартоване скло товщиною 10 мм, бронзи, графіту, синього кольору. Він найчастіше оброблений суцільним або частковим матуванням. Обрати малюнок за Вашим бажанням, Ви можете в каталозі художнього піскоматування. Якщо Ви не знайшли те, що шукали – ми можемо спроектувати малюнок і нанести на скло логотип компанії або створити малюнок по шаблону плитки та шпалер. Сучасна технологія прозорого друку фотографій допоможе відтворити ефект вітражу. Скляні двері можуть бути виконані як стандартні, так і під замовлення.

Вважається, що маятникові двері використовуються тільки в офісі, але це не цілком справедливо. Отже, розкішні двері, використовувані в житлових будинках, наприклад, на кухні, полегшують доступ до кімнати, допомагаючи зекономити тепло взимку. Універсальність маятникових дверей дозволяє встановлювати їх у магазинах, офісах та приватних приміщеннях – для комори, балкону та веранди.

Наші вироби