Міжкімнатні двері

Двері міжкімнатні є найпоширенішим видом дверей. Вони можуть бути двох типів:

  • Виконаний в коробці з анодованого алюмінію та декорований накладками з золотистого дуба та кольорів венге. За рахунок коробки та герметиків досягається максимальна щільність. Наприклад, завдяки таким дверям, запах і шум від кухні не завадять жилій кімнаті, а двері у ванну кімнату суттєво послаблюють звуки розбризкування води. Для цього типу дверей використовується німецька фітингова фірма Schlechtendahl, яку можна пофарбувати в обидва кольори коробки. Замок може бути: тільки за допомогою ручки; закривши ключ на одній стороні, а ключ на іншому; з замиканням сигналу повороту ключа; з системою туалету – з одного боку – сигнал повороту, інший індикатор, який змінює колір зеленим або червоним при повороті барашка. Осі монтуються в коробці. Їх використання окремо від коробки неможливо. Двері відкриваються в одному напрямку на 90.
  • Без коробки. Використовуються петлі, що кріпляться безпосередньо в проєм – як до стіни, так і до будь-якого типу декоративної коробки (металевої, дерев′яної тощо). Такі двері можуть комплектуватися невеличкою ручкою-кноб, більшою офісною ручкою, а також накладними замками із поворотником або під ключ фірми Haideli, або німецькими замками Schlechtendahl. Відкриватимуться двері в обидві сторони (у разі відсутності ущільнювача по периметру полотна).
    Для внутрішніх дверей скло використовується товщиною 8 мм і 10 мм. Він може бути кольоровим (бронза, графіт, синій), сатин (безперервний матовий), частково матований (художній піскоструй). Дивіться малюнки на будь-який смак в каталозі художнього піскоматування. Також все більш популярним стає використання напівпрозорого фотодруку для прикраси міжкімнатних дверей, що забезпечує ефект вітражів. Використання срібного та бронзового дзеркал у поєднанні зі скляною основою допускається. Це розширює простір та додає вишуканість до інтер’єру.

Наші вироби