Розсувні двері з автоматикою

Використання автоматичних скляних дверей у сучасному світі є не тільки престижним і комфортним, але іноді це просто необхідно. Ми можемо зустріти їх у багатьох бізнес-центрах, банківських установах, медичних установах, торгових центрах, аеропортах, автодилерів, готельних і ресторанних комплексах. Жодна інша система не може обробляти нескінченний потік відвідувачів.

Найновіші розробки, що з’являються в розсувних системах, дозволяють спокійно і непомітно рухати двері та забезпечити їх безперебійне та швидке відкриття-закриття. Використання загартованого скла робить їх, без сумніву, безпечними та стійкими до зовнішніх впливів.

При установці автоматики необхідно дотримуватися певних вимог та параметрів, таких як чутливість датчиків руху, їх радіус дії, швидкість закриття та відкриття дверей, блокування дверей, підключення (при необхідності) до системи управління (панелі керування), і до системи пожежної сигналізації. Встановлення таких дверей вимагає залучення ряду експертів та офіційних органів контролю та нагляду.

Наші вироби