Розсувні двері

Розсувні двері дозволяють розширити площу використання приміщення, оскільки, на відміну від відкривних та маятникових, перед відкриттям дверей не потрібно місця. Конструктивно, розсувні двері встановлюються або на профільну систему, на якій рухаються роликові системи, або на трубі. Якщо ви плануєте зафіксувати двері не на опорній стіні, а на гіпсокартоні, тощо, рекомендується звернутися до нашого фахівця з посилення конструкції. У цьому випадку доцільно викликати майстра на вимірювання.

Для розсувних дверей з загартованого скла, може бути використана бронза товщиною 10 мм, графіт, синій колір, а також прозоре скло товщиною 12 мм. Він найчастіше оброблений твердим або частковим матуванням. Вибрати малюнок за Вашим бажанням, Ви можете в каталозі художнього піскоматування. Використання фотографії на скляних поверхнях зробить Ваш інтер’єр яскравим та унікальним. Якщо Ви не знайшли те, що шукали – ми можемо спроектувати малюнок і перемістити будь-яке зображення на скло – від логотипа компанії до шаблону плитки або шпалер.

Скляні двері можуть бути виконані як стандартні, так і під замовлення. Розсувні двері можуть складатися з однієї, двох або більше частин. Усі аксесуари від Haideli і Kin-Long виготовлені з нержавіючої сталі та анодованого алюмінію (декоративна підкладка). Якщо необхідно розділити велику площу, можна використовувати комбінацію рухомих і фіксованих (глухих) частин. Це відокремлює частину кімнати, але не краде простір, додасть світла в кімнату. Розсувні системи можуть швидко зібрати, звільнити простір і легко перетворити дві кімнати в одну. Наприклад, створіть перегородку між кухнею та вітальнею, для зустрічей з друзями, або швидко об’єднайте дитячу кімнату з вітальнею, щоб провести вечір у активній грі з дитиною.

Все частіше замість шаф-купе встановлюють розсувні двері. Це відокремлює частину житлового приміщення для облаштування гардеробу. При цьому обмеження, що накладають стандартні меблі, зникають. Ви можете відокремити для своїх потреб необмежений простір і підібрати меблі на свій смак.

Розповсюдженим є використання розсувних дверей в бізнес-центрах та торгово-розважальних комплексах. Це дозволяє відокремити різні робочі зони, торгові площі і зберегти відчуття вільного пересування навіть для невеличкого приміщення.

Розсувні двері бувають ручного та автоматичного відкривання. Головна умова для встановлення розсувних дверей – наявність місця, куди мають ховатися двері. Рухома частина може заїжджати за стіну, за скляну глуху (зафіксовану) частину, або навіть ховатись в стіну (направляюча монтується в нішу в стіні).

Наші вироби