Скляні сходи та дахи

Скляні сходи та дахи – це прекрасне, сучасне рішення, як для офісних і розважальних центрів, так і для приватних будинків. Які б сходи не були — зовнішні чи внутрішні, широкі чи вузькі, гвинтові чи прямі — це необхідний атрибут будинку, що є ланкою між поверхами. Легкості сходам нададуть скляні поручні. Гра світла на склі буде тішити очі, змінюючи відтінок залежно від інтенсивності зовнішнього світла та кольору внутрішнього освітлення оселі.

Сходи та перила можуть бути виконані з прозорого некольорового скла, з тонованого в масі (кольори бронза, графіт, синє), а також затемнені суцільним піскоматуванням або прикрашені малюнком (художнім піскоматуванням, напівпрозорим фотодруком). Товщина скла може коливатись від 4мм до 12мм залежно від обраної конструкції виробу. Для сходинок можливо нанесення спеціальних смужок проти ковзання. Безліч малюнків для прикрашання скла дивіться в Каталозі художнього піскоматування.

Офіси та житлові будинки зі скла і бетону все більше набувають популярності в нашій країні, саме тому скляні дахи знайшли широке застосування в сучасному будівництві. Використання тонованого скла дозволить зменшити яскравість сонячних променів в літню пору і при цьому не перешкоджатиме освітленню приміщення. Матоване скло може бути гарним для застосування в оранжереї та садку. Прозорий дах дозволить милуватись зорями в гарну погоду і не боятись стихії в погану.

Не зважаючи на те, що скло здається ламким і тендітним, скляні дашки, козирки і покрівля відповідають високій міцності і надійності та можуть мати будь-яку форму (пласкі, арочні, купольні). Скло, з якого виготовляють дашки, є безпечним, надійним, довговічним, стійким до пошкоджень і витримує великі навантаження. Для додаткової міцності використовується полімерна плівка (тріплекс).

Скляна підлога зможе додати цікавинки будь-якому інтер′єру. Ви зможете “ходити по повітрю”, а під вами плескатиметься море, буде рости трава. І це не казка. Можна зробити ніші з підсвіткою, щоб надати приміщенню інноваційного сучасного вигляду. Або прикрасити підлогу склом із фотодруком. І ваші найулюбленіші панорами, картини, фотографії будуть милувати око кожен день. Зі скляного перекриття можна робити мости в заміському будинку, танцювальні майданчики, панорамні альтанки, що наче висять у повітрі.

Ніщо так не прикрасить сходовий майданчик, як панорамний ліфт. Тоноване або поматоване скло якнайліпше прикрасить нецікавий зовні ліфт і закриє все зайве, всі технічні особливості, що не пасуватимуть до інтер′єру.

Скляний купол дозволить втілити нестандартні задумки в життя. При цьому надійність конструкції, неймовірна кількість світла, що потраплятиме в будівлю, велика кількість варіацій самого скла переконають зупинити свій вибір саме на цьому варіанті покрівлі. Мало що зможе зрівнятись зі скляними куполами оригінальністю рішення.

Наші вироби