Скляні дахи

Скляні дахи дозволяють створити відчуття просторого і світлого приміщення, в якому багато повітря. Завдяки таким оригінальним рішенням, як скляні поверхні, інтер′єр набуває своєї родзинки. Зимові сади, використання яких дозволяє візуально збільшити площу приміщення, а також засклені поверхні, які створюють відчуття вільного простору, все частіше зустрічаються в сучасних спорудах. Скляний дах будинку або офісу робить приміщення світлим, забезпечує рівномірне природне освітлення, дозволяє понизити витрати на експлуатацію приміщення за рахунок зменшення споживання електроенергії і нижчого рівня тепловтрат.

Сучасні покрівлі зі скла дозволяють легко втілити в життя будь-яке архітектурне рішення. Наші майстри пройдуть із Вами кожен крок від розробки конструкції до безпосередньо монтажу. Допоможуть обрати тип та товщину скла, порадять найліпшу для вашого випадку конструкцію.

Буває два основних види конструкції скляних дахів.

  • Навісний дах – це найчастіше невеликий шмат скла, що буде підвішений над ганком (дверима, сходами) за допомогою тросу та комплекту конекторів. Вони забезпечать надійне фіксування даху до будівлі при використанні мінімуму металу;
  • Другий варіант використовується для дахів великої площі. При цьому до металевого каркасу прикріплюються шмати скляного полотна. Дах при цьому може мати суцільну скляну поверхню або складатися з секцій, відокремлених металом. Виготовляють каркаси з нержавіючих і алюмінієвих профілів, труб або дерева. Для додаткової міцності використовується полімерна плівка (тріплекс). Скляні дахи можуть бути будь-якої форми: пласкі, арочні, купольні.

Скло, що використовується для дахів має товщину 10 або 12мм. Може бути прозорим, частково або суцільно поматованим, тонованим (мати відтінок бронза, графіт чи синє). Можливе нанесення малюнку з використанням технології художнього піскоматування (див. каталог художнього піскоматування)

Скляна покрівля є досить складною конструкцією, до якої ставляться підвищені вимоги по експлуатації та безпеки. Вона повинна витримувати велику вагу і встояти при сильному вітрі. Конструкція покрівлі зі скла обов′язково повинна передбачати декілька рівнів відведення вологи, бо інакше вода може стати причиною її руйнування.

Скляний дах — це оригінальне рішення, що наповнить світлом приміщення, при цьому надійно захищаючи Вас від зовнішнього впливу. Крівля, дахи, козирки, виготовлені зі скла, завжди справляють приємне враження, притягують погляди перехожих і демонструють високий статус власника.

Наші вироби