Скляні сходи та поручні в інтер’єрі

Сходи з використанням скляних огорож або скляних сходинок прийнято називати скляними сходами. Завдяки тенденціям архітектурної думки скло поступово витісняє традиційні матеріали. Скляні огорожі й сходинки дуже гармонійно виглядають в сучасному інтер′єрі, надають йому індивідуальності та неповторності. Використання скла в оформленні сходового проєму наповнює цей куточок будинку відчуттям світла і простору, а незвичність матеріалу помітно додає свіжості інтер′єру.

Для виготовлення скляних сходів застосовується скло, що виготовлене за технологією багатошарового склеювання — мультиплекс, чи іншими словами триплекс. Мультиплекс— це два і більше прошарків скла, що сполучені між собою полімерним матеріалом. Проміжний прошарок полімеру не лише не дозволяє осколкам скла розсипатися від удару, але й виконує функцію армуючого елементу, що надає такому з′єднанню особливу міцність.

Для сходинок та перил може бути використане як просте скло, так і тоноване в масі (кольори бронза, графіт, синє). Кожен з цих видів скла може бути повністю поматований або прикрашений малюнком із використанням технології художнього піскоматування. Безліч малюнків на всі смаки Ви зможете знайти у каталозі художнього піскоматування . Також можливе перенесення будь-якого візерунку на скло, наприклад, малюнку шпалер або авторського розпису стін. А використання напівпрозорого фотодруку дозволить відтворити на перилах ефект вітражу. За бажанням замовника на сходинки можуть бути нанесені смужки проти ковзання.

Перила можуть складатись як із суцільного скляного полотна, так і з невеличких декорованих шматків, що кріпляться в проміжках металевого каркасу , тобто бути як основою перил, так і прикрасою. При всьому цьому, якими б тендітними вони не здавались, скляні сходи без сумніву є дуже міцними і надійними, а зроблені під замовлення згідно ваших смаків, вони стануть неповторним елементом декору.

Наші вироби